У Конгресі США внесли нову ініціативу для прискорення конфіскації активів росолігархів

Двопартійна група сенаторів США внесла законодавчу ініціативу, яка б прискорила процедуру конфіскації високовартісних активів російських олігархів на користь України —  «Європейська правда» з посиланням на документ, який у вівторок, 28 листопада, опублікував сенатор від Демократичної партії Шелдон Вайтхаус

Законопроєкт передбачає скасування ліміту в 500 тисяч доларів для адміністративної конфіскації активів, що належать російським олігархам та іншим особам, які сприяють уряду Росії в порушення законів США.

Також він уточнює повноваження Міністерства юстиції США щодо використання конфіскованих активів, гарантуючи, що американський уряд може передати Україні всі кошти, які отримає шляхом конфіскації активів росолігархів.

Документ до Конгресу внесли сенатори Вайтхаус і республіканець Ліндсі Грем разом із членами Палати представників республіканцем Джо Вілсоном і демократом Стівом Коеном. Сенатори Річард Блюменталь, Джим Ріш і Майкл Беннет стали співавторами законопроєкту.

«Цей закон допоможе забезпечити конфіскацію приватних фінансових активів тих, хто сприяє війні Росії, і використовувати їх для допомоги народу України, а не для фінансування терору та геноциду. Але цей законопроєкт – лише перший крок. Ми також повинні діяти, щоб конфісувати суверенні активи Росії в Сполучених Штатах», – підкреслив Джим Ріш.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>