Змінити перебіг війни може тільки натовська авіація, — військовий експерт

F-16

Таку думку експерт висловив в етері телеканалу «Еспресо».

«У стратегічному підсумку в нас немає іншої цілі, як остаточно вибити противника з усіх наших територій. Наголошую, з усіх територій з окупованим Кримом включно. Я вважаю, що немає жодних дипломатичних важелів для врегулювання цього конфлікту. Цей конфлікт закінчиться виключно за силою зброї. Єдине коли це станеться важко спрогнозувати. Проте не можна також і не дооцінювати противника», — пояснив Черник.

Експерт переконаний, що восени на лініях фронту може виникнути оперативна пауза.

«В росіян немає серйозного ресурсу для великого наступу. Однак хочу нагадати, що Росія є першою країною у світі за запасом артилерійських робочих систем. На сьогодні вони сягають понад 4500 одиниць. Снарядів до цих систем у росіян практичний безліміт. Росіяни можуть виставити вогневі артилерійські вали, які ЗСУ не зможуть подавити. Тому, на мою думку, восени ця фаза війни затихне по одній із ліній фронту і можлива певна оперативна пауза. Однак по-справжньому переламати хід війни нам допоможе натовська авіація», — додав він.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>