У Росії запросили 230 тисяч посвідчень для родичів загиблих ветеранів

Російське Мінпраці замовило 230 тисяч посвідчень для членів сімей загиблих ветеранів бойових дій і понад 750 тисяч посвідчень ветерана бойових дій – це в рази більше, ніж раніше — Верстка

Згідно з документацією на порталі держзакупівель, з якою ознайомилися журналісти, російське Мінпраці замовило 230 тисяч посвідчень для «членів сім’ї загиблого (померлого) інваліда війни, учасника Великої Вітчизняної війни та ветерана бойових дій»)», а також 757 305 посвідчень ветерана бойових дій загальною вартістю 79 мільйонів рублів.

Як йдеться у тендері, 200 тисяч посвідчень для членів сім’ї загиблих розподілять у російське Міноборони, 30 тисяч – у Мінсоцзахисту. Крім того, в Міністерстві оборони планують передати 600 тисяч видрукуваних посвідчень учасників бойових дій, 86 805 – у Мінсоцзахисту, 60 тисяч – у МВС, 10 тисяч – у Росгвардію, 500 – у Мінбуд.

«Це в рази більше, ніж раніше. У травні відомство замовило друк майже 100 тисяч посвідчень ветеранів бойових дій і понад 23 тисяч посвідчень для членів сімей загиблих.

Влітку минулого року Мінпраці уклало контракт на друк понад 82 тисяч бланків посвідчень ветеранів бойових дій і близько шести тисяч посвідчень для членів сім’ї загиблого».

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>