ЗСУ можуть встигнути розірвати сухопутний коридор РФ з Кримом до настання зими – Буданов

ЗСУ можуть встигнути розірвати сухопутний коридор РФ з Кримом до настання зими – Буданов
Начальник Головного управління розвідки Міністерства оборони Кирило Буданов заявив виданню The Economist, що Сили оборони можуть встигнути розірвати сухопутний коридор Росії з окупованим Кримом до настання зими. Натомість росіяни у відчаї передчасно розгорнули резерви — інтерв’ю Буданова The Economist

За словами Буданова, операція з розриву сухопутного сполучення між Росією і окупованим Кримом може бути завершена до настання зими.

Повідомляється, що Україна, можливо, вже задіяла обмежену кількість своїх резервних військ, але Росія зараз, здається, у відчаї, і задіяла недостатньо сильні резерви, які вона не планувала розгортати до кінця жовтня.

«Всупереч тому, що Російська Федерація декларує, вона не має абсолютно ніякого стратегічного резерву», — підкреслив очільник ГУР.

Він уточнив, що 25-а російська загальновійськова армія, яку зараз передчасно розгорнули на східному фронті навколо Лиману і Куп’янська, має лише 80% особового складу і 55% техніки від необхідної кількості.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>