Імплантація зубів — де та як краще робити

Імплантація зубів — це хірургічний метод відновлення втрачених зубів, за допомогою введення штучного зуба (імпланту) в кістку щелепи. Цей процес дозволяє пацієнтам отримати стійку та функціональну заміну втраченому зубу, що може бути втрачений через травму, карієс, або інші причини. Найбільш привабливою в Україні буде ціна імплантів у Львові, при високій якості виконання роботи. Весь комплекс робіт включає також необзідну профілактику та нагляд. Для того, щоб отримати необхідну консультацію,бао образу замовити всі потрібні процедури, достатоньо звернутися в Royal Dental, де досвідчені фахівці і проконсультують, і нададуть весь спетр послуг з повної імплантації.

Як це відбувається.

Основні етапи імплантації зубів зазвичай виглядають наступним чином:

 1. Оцінка пацієнта: Лікар проводить докладний огляд та оцінку стану порожнини рота, щелепи та загального здоров’я пацієнта. Це може включати рентгенівське обстеження та інші обстеження.
 2. Планування лікування: На основі оцінки робиться план лікування, включаючи вибір імпланту, розташування та деталі процедури.
 3. Хірургічний етап: Під час операції хірург вставляє імплант в кістку щелепи. Зазвичай це виконується за допомогою місцевої анестезії, але у деяких випадках може бути використана загальна анестезія.
 4. Період загоєння (осеоінтеграція): Після встановлення імпланту відбувається період загоєння, коли імплант інтегрується з кісткою щелепи. Цей процес може зайняти кілька місяців.
 5. Фіксація коронки або мосту: Після успішної осеоінтеграції лікар встановлює на імпланті коронку або мост, які служать як заміна втраченому зубу.
 6. Післяопераційний догляд: Після завершення процедури лікар надає пацієнту рекомендації з догляду та розпочинається період післяопераційного спостереження.

Імплантація зубів є досить ефективним та безпечним методом відновлення втрачених зубів, і вона може покращити як зовнішній вигляд, так і функціональність ротової порожнини. Однак, перед тим як рішити про імплантацію зубів, важливо консультуватися з лікарем та розглядати всі можливі варіанти лікування.

Багато переваг та ніяких проблем

Імплантація зубів має численні переваги порівняно з іншими методами відновлення втрачених зубів. Ось кілька основних переваг:

 1. Натуральний вигляд та відчуття: Імплантати мають природний вигляд та відчуття, так як вони стають частиною щелепи. Це дає пацієнтам впевненість у власному вигляді та комфорт під час їжі та мовлення.
 2. Функціональність: Імплантати надають високий рівень функціональності, адже вони закріплюються безпосередньо в кістці щелепи, що робить їх стійкими та стабільними. Це дозволяє нормально їсти, говорити та жувати, як і з природними зубами.
 3. Збереження сусідніх зубів: У порівнянні з мостовою конструкцією, імплантація не вимагає обробки сусідніх здорових зубів для підтримки протезу.
 4. Довговічність: Правильно встановлені імплантати можуть прослужити десятиліттями, іноді протягом усього життя пацієнта, за умови дотримання правильного догляду та регулярних візитів до лікаря.
 5. Підтримка кістки щелепи: Імплантати стимулюють кістку щелепи, що допомагає у збереженні та підтримці її маси. Це важливо для підтримки обличчя та уникнення втрати кісткової тканини.
 6. Комфорт та стабільність: Імплантація забезпечує велику стабільність протезів, уникнення рухомості чи розхитування, що часто може відзначатися при використанні знімних протезів.
 7. Покращена якість життя: Відновлення втрачених зубів імплантатами може значно покращити якість життя, відновити самооцінку та психологічний комфорт пацієнта.

Зазначте, що успішність імплантації може залежати від ряду факторів, таких як стан загального здоров’я пацієнта, якість кістки щелепи та інші індивідуальні аспекти. Індивідуальні консультації з лікарем є важливим етапом в прийнятті рішення щодо імплантації зубів.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>