ВСУ на параде в августе будут одеты в новую парадную форму (фото)

Нова форма ЗСУ

Продолжая тематику разработки и внедрения новой военной формы, предлагаем новый материал, который является логическим продолжением «Военная форма 2015: парадная и повседневная, знаки различия (проект)».

В публикации приведены рабочие материалы для разработчиков повседневной и парадной (церемониальной) формы Вооруженных Сил Украины, обнародованные журналистом Виталием Гайдукевич, который по поручению Мнинистра обороны, руководит рабочей группой по разработке нового образа украинского войска.
«Предложенная концепция является компромиссом между нашей исторической традиции и требованиями настоящего, — говорит Виталий Гайдукевич. — Мы опирались на военные традиции национально-освободительной борьбы ХХ века, ведь им были присущи вещи, которые стоит сделать точкой отсчета и для нашего времени. То, что мы получили в виде отшитым комплектов, было презентабельно и положительно воспринято ».

Вероятнее всего, новую парадную форму украинской армии можно будет увидеть уже на параде в честь Дня Независимости 24 августа.

Кітель СВКітель ПСКітель ВМС крім плавскладуРПВКітель ССОГоловні убори, кашкетиГоловні убори, кашкети ВМСЗнаки (кокарди)

Колір беретів, як вже згадувалося у попередніх матеріалах, пропонується мати різний за родами військ.

Головні убори, беретиБеретні знакиДемізезонна та зимова куртка СВ

Повсякденні демісезонна та зимова куртка-парка. Пілотки пропонуються використовувати виключно пілотам. Вони мають бути в трьох кольорах, відповідно власне авіації — синій, а також зелена і чорна, відповідно для льотчиків сухопутних військ і флоту. Некамуфльована мазепинка пропонується як альтернатива кашкету чи шапці. Берети відповідного кольору за такої погоди як тепер цілком можуть бути носитися і з куртками (для тих, кому не належить носити кашкет)

Демізезонна та зимова куртка ПСДемізезонна та зимова куртка ССО

Оскільки куртка-парка, як демісезонна, так і зимова, це предмет зручний в повсякденному користуванні (машина, метро, тролейбус, пішки, із сумкою на плечі, із легкою шапкою або взагалі накинути на голову капюшон)… Але на урочисті події (прийоми делегацій, офіційні урочистості…) парка із капюшоном не пасує, потрібне пальто. Так воно буде шитися на замовлення у випадку потреби, на складах може бути якась мінімальна умовна кількість цього предмету, але воно потрібне. Під пальто має бути заміна шапці-вушанці. Такою заміною може бути те, що група розробників умовно назвала «зимова мазепинка». Вона матиме невеликий козирок, кольоровий, відповідно до виду збройних сил, центр і зі штучного хутра бокові частини. Для десантно штурмових частин зимова шапка-мазепинка не передбачається. Для них єдиним головним убором у повсякденно-парадному вжитку є берет. Те саме пропонується ССО і морській піхоті.

Зимова парадка СВЗимова парадка ПСЗимова парадка ССОФормений светр

Светр на котрому може бути і погон, і патч + головні убори. Це робочий одяг, що, напевно, буде найбільш вживаним в демісезонний період.

Форма у сорочці

Сорочка із довгим рукавом. Є версія, що можна відмовитись від авіаційного кольору — синього чи сухопутного зеленавого, натомість і зробити для усіх окрім ССО сорочку єдиного кольору, відтінку холодної слонової кістки. Тобто вона і не біла, і не сіра, і не бежева, як у флотських зараз. Натомість вона буде гарною гарнітурою і під чорний китель флоту, і під синьо-сизий авіації, і під зеленувато-сірий сухопутки… Це версія. Остаточно колір сорочки (або кольори) буде обрано на етапі еталонних зразків. Не виключено, що буде знайдено таки різні кольори. Ну і погони на сорочках, це тканеві муфти… ніякого пластику, крил, що стирчать на плечах. Погони матимуть металеві знаки розрізнення, в принципі на сорочках може бути вишитий вапіант. Важливо (!) ніякого пластику на погонах, ніяких ексклюзивів для генералів. Усі елементи погон регламентовані, зроблені з однакових матеріалів як для сержанта, так і для генерала армії.

Форма у сорочці з коротким рукавом

Для комфорту в літній період пропонується розглядати поло. Погон не на плечах, а на велкро на грудях чи рукаві. Для носіння під некамуфльований одяг пропонується ввести мазепинки відповідних кольорів. Їх можна використовувати як при повсякденному носінні (частина, місто) , так і в усіх випадках де не логічно використовувати берет, або кашкет, або камуфльовану мазепинку. Наприклад, однотонні роби техніків пілотів чи танкістів, чи механіків, чи будь-яких суппор юнітів мають мати головний убір, але не камуфльований, а зелений, синій, чи чорний відповідно.

Форма у поло

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>