«Ми ніколи більше не будемо приниженими»: міністр оборони Британії пригадав, що сказав Герасимов перед вторгненням в Україну

Бен Воллес
Начальник Генштабу армії РФ й командувач окупаційними військами в Україні Валерій Герасимов перед повномасштабним вторгненням Росії в Україну сказав очільнику міноборони Британії Бену Воллесу, що Росія «більше ніколи не буде приниженою»

Про це британський міністр розповів у документальному фільмі BBC «Путін проти Заходу».

Він розповів, що 11 лютого 2022 року відвідував Москву, щоб зустрітися з головою міноборони РФ Сергієм Шойгу. Тоді ж росіяни продовжували розповідати, що не збираються розпочинати велику війну проти України. З такими запевненнями Воллес їхав з Росії.

Воллес описав зустріч як «демонстрацію залякування чи сили, тобто: я збираюся збрехати тобі, ти знаєш, що я брешу, і я знаю, що ти знаєш, що я брешу, і я все ще буду брехатиму тобі».

«Я думаю, що йшлося про те, щоб сказати: «Я могутній», — додав британський міністр.

Він зауважив, що обидві сторони знали, що РФ бреше. Назвав це «досить страшною, але прямою брехнею», яка підтвердила його побоювання про початок великої війни.

Під час закінчення зустрічі в Москві Герасимов сказав очільнику британського міноборони, що «ніколи більше ми (Росія, — ред.) не будемо принижені».

Деталі цієї розмови розкриваються в документальному фільмі BBC «Путін проти Заходу», присвяченому взаємодії російського президента зі світовими лідерами. Сам фільм вийде в ефір у понеділок, 30 січня, на каналі BBC 2.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>