Британська розвідка пояснила, чому звернення Путіна не досягло бажаного ефекту

путін
У посланні федеральним зборам РФ Володимир Путін не запропонував практичних кроків, які допомогли б Росії вийти із глухого кута

Про це пише міноборони Британії у twitter.

Британська розвідка звертає увагу, що 21 лютого президент РФ Володимир Путін виступив із першою великою промовою про стан справ у РФ з 2021 року. Він чітко заявив, що має намір продовжувати війну в Україні. Також російський диктатор охарактеризував західні еліти як такі, що «стали символом тотальної безпринципної брехні» та заявив, що Росія призупиняє участь у Договорі про стратегічні озброєння.

Путін продовжував войовничий тон, якого він дотримувався у промовах протягом останніх шести місяців, але не запропонував жодних практичних кроків, які б допомогли РФ вийти із глухого кута, в якому вона опинилася на полі бою в Україні.

«Путін продовжує подавати суперечливий наратив про екзистенціальну боротьбу, водночас наполягаючи, що в Росії все гаразд і йде за планом. Це робить обидва повідомлення неефективними», — дійшли висновку в розвідці Британії.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>