У КМДА заявили, що не погоджували проведення «Маршу рівності» у метро

Про це повідомляє КМДА.

У міській адміністрації зазначили, що в разі проведення маршу, відповідальність за дотримання всіх заходів безпеки покладається на організаторів.

Крім того, заяви, які поширюють деякі telegram-канали, про нібито зупинку руху метро на час проведення «Маршу рівності» та виділення на його організацію коштів із міського бюджету – абсолютно не відповідають дійсності й, очевидно, покликані збурити суспільство та дестабілізувати ситуацію в столиці.

Крім того, у КМДА додали, що інформація, яка шириться у соціальних мережах про нібито зупинку руху метро на час проведення «Маршу рівності» та виділення на його організацію коштів із міського бюджету — не відповідає дійсності, і покликані збурити суспільство та дестабілізувати ситуацію в столиці.

«Ми розуміємо, що правозахисні та інформаційно-роз’яснювальні заходи, спрямовані на утвердження рівності, є важливими і в умовах воєнного стану. Однак Київський метрополітен — об’єкт подвійного призначення і частина критичної інфраструктури міста, це завжди території підвищеного ризику через обмеженість простору, графік руху поїздів і великий пасажиропотік. Ми не можемо наражати на небезпеку учасників заходу та пасажирів. Тому, аби уникнути можливих провокацій, не можемо дозволити проведення «Маршу рівності» в метро», – сказав перший заступник голови КМДА Микола Поворозник.

У Департаменті молоді та спорту КМДА порекомендували утриматися від проведення заходів, що передбачають скупчення значної кількості людей.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>