В Укренерго заявили, що скасують тендер на закупівлю кондиціонерів на 629 тис. грн

Про це повідомили у пресслужбі компанії.

«Сьогодні тендер на закупівлю систем кондиціонування буде скасований. Процедуру скасування згідно із законодавством уже розпочав наш закупівельний підрозділ», — заявили в Укренерго.

Там зазначили, що опублікований на Prozorro тендер на заміну спліт-систем, яким 16 та 13 років, сервісні служби компанії почали готувати на початку 2024 року, коли енергетична система повністю покривала потреби споживачів.

«Ми все купуємо в суворій відповідності до закону та правил прозорості, тому підготовка процедур займає певний час. Оголошення цього тендера, на жаль, збіглося з вимушеними обмеженнями енергопостачання внаслідок російських обстрілів», — кажуть в Укренерго.

У компанії додали, що «задля уникнення маніпуляцій» тендер буде скасований, а відновиться тоді, коли будуть скасовані всі відключення.

На початку червня, після збільшення дефіциту енергії, компанія «Укренерго» оголосила тендер на закупівлю кондиціонерів з очікуваною вартістю у 629 тис. грн.

Leave a Reply

You can use these HTML tags

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>